Hallo lieve mensen die ons volgen,
Het is nu maandag 26 januari en zijn nu zo’n drie dagen aan het varen op de Drake.
Nooit gedacht dat ik het leuk zou gaan vinden achter een stuurrad vastgeketend aan de boot met een lifeline en grote golven om ons heen.
Drie dagen geen land zien is ook een ervaring. We zijn de 60 graden grens gepasseerd. Nu zitten we in een soort mistgebied en als we daar uitkomen schijnt het een pracht gezicht te zijn.De South Shetland Eilanden naderen we nu snel en we hopen over ongeveer 10 uur in een baai voor anker te gaan.We wachten allemaal in spanning af of we een ijsberg zien drijven. We hebben een wedstrijd aan boord en op dit moment zitten ik (Sophia) en Herman nog in de race.
Het is vreemd om de zee zo te ervaren. Eerst kalm en dan steekt er een weer wind op en worden de golven ongelooflijk hoog. We hebben veel vertrouwen in de bemanning en het schip en iedereen zit in spanning wat het ons allemaal gaat brengen daar achter het mistgordijn.Ook hebben we last gehad van zeeziekte, de een wat meer dan de ander. Maar je merkt ook dat je er aan gaat wennen en dat je weer steeds meer aankunt. Het eten is geweldig met drie super koks.
De stemming zit er nog steeds in en we laten gauw weer van ons horen als we er zijn.
Alle thuisfronten gegroet, namens Sophia en de andere gasten en crew
2 comments
Comment by Eveline
Eveline 28 januari 2015 at 12:44
Lieve Sofie mocht je dit lezen van harte gefeliciteerd met je verjaardag. Liefs ons
Comment by Marius, Miranda
Marius, Miranda 31 januari 2015 at 15:33
Geniet er maar van. Wij zijn benieuwd naar jullie verhalen. Groeten en behouden vaart van M&M