Notice: Functie _load_textdomain_just_in_time werd verkeerd aangeroepen. Vertaling laden voor het thb_text_domain domein werd te vroeg geactiveerd. Dit is meestal een aanwijzing dat er wat code in de plugin of het thema te vroeg tegenkomt. Vertalingen moeten worden geladen bij de init actie of later. Lees Foutopsporing in WordPress voor meer informatie. (Dit bericht is toegevoegd in versie 6.7.0.) in /home/customer/www/annemargaretha.nl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6260

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/customer/www/annemargaretha.nl/public_html/wp-includes/functions.php:6260) in /home/customer/www/annemargaretha.nl/public_html/wp-content/themes/voyager/framework/core/class.frontend.php on line 328
De Straat bereikt! -Anne-Margaretha: Zeilen van Spitsbergen naar Antarctica

De Straat bereikt!

7 december 2017

dolfijnen-beagle-kanaal

Bij de Straat van Magellaan

Na een halve dag “bijliggen” vanwege harde wind tégen…, zijn we nu toch vlakbij de ingang van de Straat van Magellaan. Altijd een klusje om hier binnen te komen. Er staat een sterke stroming en we moeten het juiste moment vinden om niet “wind-tegen-stroom” naar binnen te gaan. Gelukkig zou de wind de komende uren mee gaan werken en waait hij uit het Noorden!
We gaan dan naar Punta Arenas om ons in Chili in- en meteen weer uit te klaren. Ushuaia is Argentijns en dat is onze eindbestemming.

De lucht is vaak strakblauw en we worden getrakteerd op albatrossen, pinguïns en zwart-witte dolfijnen (naam even ontschoten).
We hebben het goed aan boord en groeten alle thuisblijvers!
Heinz

1 comment

  1. Comment by chris

    chris Reply 9 december 2017 at 01:19

    Commerson’s dolfijnen!

Laat een bericht achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

achttien + twintig =

Go top